PRIECĪGUS ZIEMASSVĒTKUS UN LAIMĪGU JAUNO 2014. GADU!

Atklāta vēstule Novero.LV klientiem un sadarbības partneriem


Cien./God. Novero.LV lietotāji un sadarbības partneri!

Novero.LV novērtē jūsu interesi mūsu nodrošinātajās kosmiskajās tehnoloģijās.
Gadu mijā vēlamies pateikties visiem mūsu klientiem un sadarbības partneriem! Mūsu kopējās pūles ir ļāvušas Novero.LV pakalpojumus padarīt maksimāli pieejamus dažādiem ikdienas drošības un uzraudzības pielietojumiem.

Kā taustāmu dāvanu, sākot ar 2014. gada janvāri, līdz ar eiro ieviešanu Latvijā, esam sarūpējuši jums visiem, gan jauniem, gan esošiem klientiem, tālāku Novero.LV pakalpojumu cenu samazinājumu!

Sia "IT Observer" ar projektu Novero.LV bija starp pirmajiem 100 uzņēmumiem Latvijā, kas pievienojās iniciatīvai "Godīgs eiro ieviesējs", apņemoties nodrošināt cenu nepalielināšanu eiro ieviešanas procesā. Vēl vairāk, plānojot nākotnes pārdošanas politiku uzņēmumā, eiro ieviešana un veiksmīga biznesa stratēģija ir ļāvusi mums samazināt Novero.LV pakalpojumu cenas pat par vairākiem procentiem sākot ar 1. janvāri.

Atskatoties uz aizvadīto laika posmu, secinām, ka kopīgi esam paveikuši daudz. Esam turpinājuši ne tikai savus pētījumus globālās navigācijas satelītu sistēmas GNSS jomā, bet arī piedalījušies un atbalstījuši dažādus kosmisko zinātņu popularizēšanas projektus. Viens no tādiem ir Meteoriti.LV, kas savu atklāšanu piedzīvos jau pavisam drīz 2014. gada sākumā. Aizvadītajā gadā esam aktīvi līdzdarbojušies Latvijas Kosmosa klastera aktivitātēs. Esam pozitīvi testējuši Novero.LV tehnoloģijas darbību dažādos ekstremālos apstākļos, tai skaitā Zemes atmosfērā vairāk kā 30 km augstumā, nodrošinot stratosfēras zondes Zinoo2 GPRS kanāla telemetrijas reālā laika datu analīzi.

Arī jaunajā gadā turpināsim aizsākto, nepārtraucot intensīvi ieguldīt reālā laika drošības un uzraudzības pakalpojumu attīstībā. Nākošā gada sākumā esam ieplānojuši pabeigt vairākus servisa uzlabojumus, kas padarīs Novero.LV lietošanu vēl ērtāku un funkcionāli bagātāku. Turpināsim maksimāli iespējamu individuālu pieeju ikvienam Novero.LV klientam, nodrošinot kvalitatīvus reālā laika GNSS drošības pakalpojumus un sniedzot bezmaksas konsultācijas.

Šajā gadu mijā novēlam jums priecīgus Ziemassvētkus, drošu, laimīgu un raženu Jauno 2014. gadu!
Novero.LV - Jūsu uzticamais kosmisko tehnoloģiju pakalpojumu sniedzējs,
kad nākotne ir jau tagad...
Kārlis Bērziņš
Novero.LV vadītājs
Sia "IT Observer" valdes loceklis