О проекте NOVERO.lv

Īsi par mums

NOVĒRO projekts tika radīts ar ideju efektīvi pārvērst kosmisko pētījumu jomā uzkrātās tehnoloģiskās zināšanas kvalitatīvos lietderīgos piezemētu cenu produktos, tika dibinats uzņēmums IT Observer. NOVERO.lv klientiem - privātpersonām un juridiskām personām piedāvā un turpina uzlabot GPS telemātikas objektu novērošanas un interaktīvās kontroles pakalpojumus.

Zinātne un pētniecība

Atšķirībā no daudziem citiem GPS pakalpojumu sniedzējiem pasaulē, NOVĒRO veic savu aktīvu pētniecību kosmisko zinātņu jomā, nodarbojas arī ar Visuma izpētes popularizēšanu. Par ļoti svarīgu mēs uzskatām savu izaugsmes turpināšanu ar mērķi radīt efektīvākus pielietojamos produktos. Tikai arvien jaunu un jaunu zināšanu uzkrāšana spēj nodrošināt cilvēces attīstības vajadzības.

Sadarbība

Bez uzticamiem kooperācijas partneriem nav iespējams realizēt nevienu vērienīgu projektu, it īpaši moderno informāciju tehnoloģiju jomā, it īpaši kosmisko pētījumu sfērā. Starp NOVERO.lv sadarbības partneriem ir uzņēmumi un organizācijas gan Eiropā, gan Āzijā.
Mēs sadarbojamies, lai kalpotu Jums!

Augošs progresīvs uzņēmums

Pasaulē tehnoloģiski visstraujāk attīstās dažādas informāciju tehnoloģiju un datortehnikas pielietojuma nozares. Cenu ziņā patērētājiem arvien pieejamākas kļuvušas arī kosmiskās tehnoloģijas. NOVERO.lv darbojas abu šo nozaru šķēlumā, izstrādājot uz kosmiskam tehnoloģijām balstītus telemātiskās navigācijas risinājumus. Mēs attīstāmies un strādājam Jūsu labā.

Kontaktinformācija

Fokusējoties uz NOVERO.lv internetā piedāvāto IT produktu kvalitāti, mēs strādājam virtuālā birojā. Ierašanos mūsu birojā Rīgā nepieciešams iepriekš saskaņot.
Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstiet: info@novero.lv
Mēs priecāsimies Jums palīdzēt!