Mājdzīvnieku uzraudzība

Tagad kosmiskās tehnoloģijas spēj mums ikdienā palīdzēt arī suņu, kaķu un citu mājdzīvnieku uzturēšanā. Jau no savas darbības pirmsākumiem Novero.LV piedāvā modernus un ekonomiskus dzīvnieku novērošanas pakalpojumus. Jums vairs nav jāuztraucas par saviem mīluļiem, vismaz ne tādās situācijās kā iepriekš.

* Vai zinājāt? * Novero.LV sniegto dzīvnieku profesionālo novērošanas pakalpojumu izmaksas ir daudz mazākas par jūsu dzīvnieka mēneša pārtikas budžetu, tās ir salīdzināmas vai pat mazākas par jūsu mobilā tālruņa izmaksām.

ASPCA.org statistikas dati liecina, ka katru gadu pazūd apmēram 15% suņu un kaķu, 85% no tiem vēlāk atrodas. Vairāk kā 2% no visiem mājdzīvniekiem nomaldās un tā arī netiek atrasti.

Gandrīz katram mājdzīvnieku īpašniekam ir gadījusies situācija, ka mīlulis aizklīdis tālāk kā gribētos - Novero.LV palīdzēs izvairīties no nepatīkamajiem momentiem. Tagad, kad vien vēlēsieties, atrodoties mājās vai būdami prom no mājas, darbā, ceļā vai atvaļinājumā, variet kontrolēt sava mājdzīvnieka atrašanās vietu. Jums tikai jāatver interneta pārlūks datorā, planšetē vai viedtālrunī.


Novero.LV servisi ir īpaši noderīgi arī medību suņu uzraudzībai, kontrolējot, ka tie neaizskrien pārāk tālu no saimnieka, un palīdzot to atrašanu.

* Vai zinājāt? * Novero.LV strādā nepārtraukti, arī gadījumā, kad neesiet pieslēdzies portālam. Ja jūsu mājdzīvnieks aizklīdis tālāk no mājām kā vajadzētu, Novero.LV spēj nekavējoties jums atsūtīt trauksmes eZiņu, informējot par pārkāpēju.


Vadošo ražotāju GNSS/GPS telemātiskās iekārtas un citu globālās satelītu navigācijas sistēmas novērošanas aprīkojumu jūs variet pasūtīt Novero.LV e-veikalā. Iesakām tādas iekārtas kā TK201, kas speciāli radītas mājdzīvnieku novērošanai, universālo TK102-2 u.c.

Kā tas darbojas?

Dzīvniekam, parasti pie kakla siksniņas, tiek piestiprināta neliela telemātikas iekārta. Tā uztver globālās navigācijas satelītu sistēmas signālus, un nosaka atrašanās vietu. Šī informācija, izmantojot mobilo sakaru tīklu, tiek pārraidīta uz Novero.LV serveriem tālākai datu apstrādei un nekavējoties kļūst pieejama autorizētiem sistēmas lietotājiem.

Vairāk informācijas sadaļā Novero.LV GNSS darbības pamatprincips.


Nepieciešamības gadījumā jebkuru portatīvo telemātisko iekārtu iespējams pielietot arī citiem mērķiem, piem. cilvēku vai transportlīdzekļu uzraudzībai un drošībai.

Nekavējaties, pieslēdziet bez maksas Novero.LV sistēmai
savu atbilstošo GPS sekošanas - GPS Tracker - iekārtu.
Ļaujiet kosmiskajām tehnoloģijām kalpot jūsu labā!
Tas aizņems tikai dažas minūtes laika.

* Vai zinājāt? * Latvijā tikai Novero.LV nodrošina bezmaksas novērošanas pamatfunkcionalitāti jebkurai saderīgai GPS telemātikas iekārtai, neatkarīgi no tā, kur tā iegādāta, tomēr ērtākai lietošanai iesakām profesionālos Novero.LV maksas servisus.