Ietaupi 100% uzņēmuma transportlīdzekļa nodokli!

Par katru Latvijas uzņēmuma un tagad arī zemnieku saimniecības vieglo transportlīdzekli atbilstoši tā motora tilpumam noteiktais nodoklis ir 19 līdz 40 LVL mēnesī jeb gadā tas veido 228 līdz 480 LVL.

Šo summu Jums ir iespēja 100% ietaupīt, ja izmantojiet transportlīdzekli tikai uzņēmējdarbības veikšanai. Jums attiecīgi jādeklarē transportlīdzeklis Ceļu satiksmes drošības direkcijā CSDD un jānodrošina tā nepārtraukta GPS maršruta datu uzkrāšana tiešsaistē iesniegšanai Valsts ieņēmumu dienestam VID. To paveikt jums palīdzēs NOVERO.lv.

NOVERO.lv piedāvā veikt visus nepieciešamos GPS mērījumus un sagatavot atskaites iesniegšanai VID, kas pilnībā atbrīvos jūs no šā nodokļa maksas. Teorētiski iespējamas sistēmas kļūmes situācijā, NOVERO veiks katra gadījuma izmeklēšanu un lems par attaisnojuma raksta izsniegšanu par attiecīgo periodu. Ievērojiet mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti - līdz šim NOVERO.lv sistēmas darbībā šādas kļūmes situācijas vispār nav bijušas!

* Rezultātā * Jau apmēram gada laikā vai pat vēl ātrāk jūs pilnībā atpelnīsiet visas NOVERO.lv sistēmas ekspluatācijas un ieviešanas izmaksas, ieskaitot telemātiskās novērošanas sistēmas iekārtas iegādi.

Bet galvenais, papildus transporta nodokļa ietaupījumam, jūs esiet ieguvuši pilnvērtīgu reālā laika online novērošanas sistēmu ar visām tās priekšrocībām. Jūs varēsiet ērti kontrolēt patreizējo situāciju tiešsaistē no sava internetam pieslēgta datora vai pat viedtālruņa. Jūs uzlabosiet cilvēku un tehnikas drošību, kā arī ērti varēsiet optimizēt darba uzdevumus, panākot vēl lielāku darba ražības un patērētā laika efektivitāti! Kā tas darbojas?

Valsts ieņēmumu dienests VID ir sniedzis projektam NOVERO.lv vispārīgus norādījumus par transportlīdzekļu GPS maršrutu novērošanas atskaišu sagatavošanu. Balstoties uz tiem NOVERO saviem klientiem izdevīgi piedāvā:
  1. Uzstādīt/pārbaudīt telemātisko GPS novērošanas iekārtu transportlīdzeklī (piedāvājuma piemērus skat. NOVERO e-veikalā)
  2. Izmantot NOVERO sistēmas pakalpojumus par tikai 4 LVL mēnesī (jeb ar atlaidi 44 LVL gadā) + reālās GPRS datu sakaru izmaksas (sākot ar mazāk par 1 LVL mēn).
  3. Sagatavot un apstiprināt transportlīdzekļa maršruta atskaiti iesniegšanai VID par tikai 10 LVL gadā.
Atbilstoši spēkā esošajam Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa un uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likumam, pasteidzieties un līdz 31.decembrim reģistrējiet savus transportlīdzekļus CSDD nodokļa atlaides saņemšanai nākamajam gadam, ievērojiet, tagad to var izdarīt arī elektroniskā veidā e.csdd.lv. Transportlīdekļos uzstādāmās GPS maršruta kontroles sistēmas reglamentē ministru kabineta izdotās Prasības maršruta kontroles sistēmām
Neaizmirstiet sakontaktēt NOVERO.lv risinājumus.

NOVERO.lv sniedz bezmaksas konsultācijas un juridiskām personām piedāvā bezmaksas sistēmas izmēģināšanu. NOVERO.lv neuzspiež jums vienu konkrētu sadarbības scenāriju, NOVERO.lv piedāvā dažādus sadarbības modeļus, piemeklējot konkrētam klientam optimālāko datu apjoma un izmaksu risinājumu.

Visas cenas norādītas iekļaujot nodokļu apmaksu!

NOVERO.lv - Jūsu kosmisko tehnoloģiju pakalpojumu sniedzējs,
kad nākotne ir jau tagad...