Drošība un konfidencialitāte

Novero.LV pakalpojumi palielina mūsu klientu individuālo un īpašuma drošību ikdienā un speciālos gadījumos. Pretstatā daudzu citu
sociālo portālu informācijas publiskošanas stratēģijai -

*** Lietojiet sociālos tīklus ar piesardzību! *** Jūsu ģeotelpiskai informācijai nonākot negodprātīgu cilvēku rokās, tā var tikt izmantota pret jums! Datus par jums ir iespējams iegūt pat no vairākiem lielu popularitāti ieguvušiem sociāliem un ģeotelpiskās informācijas analīzes portāliem. Piemēram, piekļūstot jūsu informācijai, būtu iespējams izpētīt jūsu ieradumus un izplānojot jūsu īpašuma zādzību. Mēs, Novero.LV, esam nomodelējuši daudzas dažādas situācijas, lai nepieļautu šādus gadījumus!

ĻOTI AUGSTU MĒS VĒRTĒJAM JŪSU DATU KONFIDENCIALITĀTI!

Apzinoties, ka teorētiski pat visdrošāko atslēgu ir iespējams atlauzt, izvērtējot riskus, esam radījuši sistēmu, kurā pat neautorizētas ielaušanās gadījumā informācijas saikne ar konkrētu tās lietotāju nebūtu acīm redzama, līdz ar to padarot Novero.LV sistēmu maksimāli drošu un konfidenciālu lietotājiem.

Daļa no klientu datiem, stingri anonīmā veidā statistiski tiek izmantota, Novero.LV pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā.

Novero.LV neizpauž savu klientu datus trešajām personām!

Pretstatā citām līdzīgām novērošanas sistēmām, kuru galvenā filozofija ir publiska sociālās informācijas apmaiņa un "Lielais brālis" jūs var viegli izsekot, jums nav jāuztraucas par savas privātās informācijas drošību Novero.LV portālā.

Vajadzības gadījumā Novero.LV lietotāji nekomerciālos nolūkos var viegli padarīt savus telemetrijas datus pieejamus arī citiem. Iesakām to darīt apdomīgi, un vienmēr rūpēties par savu datu drošību! Pilnīgas datu publiskošanas varianta vietā, kas ir pieejams gan kā īslaicīgs, gan pastāvīgs risinājums, rekomendējam izmantot iespēju pieslēgt telemetrijas iekārtai tikai jums labi zināmus citus Novero.LV sistēmas lietotājus.

Lasiet arī papildus informāciju par to, kā darbojas Novero.LV, vai apskatiet mūsu demo iekārtu darbībā,
vai jautājiet mums par jūsu sistēmas automatizēšanas iespējām un Novero.LV eZiņu sistēmu.
Ja nepieciešams, mūsu Novero.LV speciālisti sniegs jums konsultācijas arī par datu drošību un konfidencialitāti.