NOVĒRO lietošanas pamācība

Kā praktiski lietot NOVERO sistēmu:

 1. Jums jākļūst par reģistrētu Novero.LV portāla lietotāju.
  Tas ir bezmaksas process un aizņems tikai dažas minūtes, kamēr jūs dosiet pozitīvu apstiprinājumu reģistrācijas procesā uz jūsu e-pastu nosūtītajai ziņai. Reģistrējaties jau tagad!
 2. Jūs variet BEZMAKSAS sistēmai pieslēgt neierobežotu skaitu savas GPS telemātiskās iekārtas:
 3. Jūs variet ērti realā laikā izmantot visu savu reģistrēto iekārtu pieejamos telemetrijas datus,
  kā arī variet BEZMAKSAS novērot cita lietotāja telemātiskās iekārtas datus.

  Ar drošības nosacījumu, ka konkrētais lietotājs ir devis tiesības jums būt par attiecīgās iekārtas novērotāju.

Reģistrēta sistēmas lietotāja iespējas

Kļūt par Novero.LV portāla GPS telemātikas pakalpojumu lietotāju ir ļoti vienkārši -
jāveic bezmaksas reģistrācija, atverot lapu Izveidot jaunu kontu, kurā:
 • jāizvēlas savs vēl neaizņemts lietotājvārds;
 • jāievada sava e-pasta adrese sākotnējās piekļuves paroles saņemšanai (bezmaksas to var izveidot piem. gmail.com);
 • jāpiekrīt portāla Novero.LV lietošanas noteikumiem un
 • drošības palielināšanai beigās jāievada reģistrācijas lapā norādītais CAPTCHA kods.
Reģistrēts NOVĒRO lietotājs sistēmā bezmaksas var pieslēgt savu GPS novērošanas iekārtu un veikt tās pilnvērtīgu, bet laikā ierobežotu (apmēram 15 min diennaktī) bezmaksas novērošanu. Ievērojiet, ka īsākā pieslēgšanās sistēmai var ilgt tikai 10-20 sekundes, kas nozīmē, ka daudzos gadījumos pilnvērtīgi pietiekoši būs NOVĒRO sniegtie bezmaksas servisi (līdzvērtīgi maksas pakalpojumu iespējām!).

Jebkurš reģistrēts NOVĒRO lietotājs var bezmaksas pieslēgt sistēmai neierobežotu skaitu telemetriskās GPS novērošanas iekārtas, kas spēj nosūtīt datus uz NOVERO.lv serveriem. Tās var būt gan specializētas GPS novērošanas iekārtas (GPS Tracker), gan mobilie tālruņi ar atbilstošu tajā instalētu programmiņu (tādu kā Android bezmaksas Open GPS Tracker vai Symbian shareware AFTracker u.c.).

Jebkurš reģistrēts portāla lietotājs, arī nereģistrējot savu iekārtu, var kļūt par pilnvērtīgu cita īpašnieka telemetriskās iekārtas visu piedāvāto servisu izmantotāju - novērotāju, ar nosacījumu, ka šīs iekārtas saimnieks ir piešķīris tiesības novērot savu iekārtu attiecīgajam lietotājam.
Novero.LV lielu vērību piešķir lietotāju datu drošībai, telemetriskie dati ir pieejami tikai noteiktam nokonfigurētam lietotāju lokam.

Piemēram, ja ģimenei pieder viena gps novērošanas iekārta, tad viens no viņiem bez maksas piereģistrē iekārtu Novero.LV, kļūstot par tās saimnieku portālā. Pēc tam saimnieks nekomerciālos nolūkos var ļaut visiem pārējiem ģimenes cilvēkiem un draugiem, kas paši neatkarīgi kļuvuši par NOVĒRO lietotājiem, bez maksas izmantot šīs iekārtas telemātiskos datus atbilstoši sev pieejamajiem servisiem, tādiem kā objekta atrāšanās vietas novērošana, pārvietošanās uzraudzība un kontrole u.tml. Reģistrētās iekārtas saimnieks var piešķirt citiem lietotājiem vai nu datu novērotāja tiesības, vai pat iekārtas menedžera iespējas.

* Uzmanību * Nepiešķiriet citiem bez vajadzības iekārtas menedžera tiesības! Menedžerim tiek dotas pilnvērtīgas tiesības konfigurēt un kontrolēt iekārtu. Lai pilnvērtgi novērotu objektu, lietotājam pietiek ar novērotāja tiesībām.
* Ievērojiet *
NOVĒRO komanda ir centusies radīt un nepārtraukti pilnveido drošus lietotājiem izdevīgus bezmaksas un profesionālus maksas telemātiskos pakalpojumus. Salīdziniet paši Novero.LV sniegtās iespējas ar citiem pasaulē esošajiem uz sociālo tīklu principa balstītajiem dažādu drošības pakāpju bezmaksas GPS servisu piedāvājumiem, kā arī dažādajiem attīstītajiem maksas pakalpojumiem. Mūsu mērķis ir radīt lietotājiem izdevīgāko komerciālās kvalitātes produktu, lielā mērā tas mums jau ir izdevies. Lūdzu dariet mums zināmu, ja tomēr atrodiet sev piemērotāku līdzvērtīgas kvalitātes piedāvājumu! Ļoti iespējams, ka spēsim Jums piedāvāt vēl izdevīgāku risinājumu!
* Ievērojiet * Visus maksas pakalpojumus Novero.LV portāls sniedz tikai izmantojot priekšapmaksu, lietotāji var brīvi izmantot jebkuru no pieejamajiem servisiem, nebaidoties vēlāk tikt pārsteigtiem ar negaidīti piestādītiem rēķiniem.
Lietotājiem noderīgi varētu būt arī portālā lietoto terminu skaidrojumi.