Demo piekļuve ar ierobežotām iespējām
Punkti: Pieprasījumi: Izmantotais laiks:

E-KARTE - Lietošanas pamācība

Blokā Iekārtas no Jums pieejamo iekārtu saraksta izvēlieties galveno globālās navigācijas satelītu sistēmas GNSS novērošanas objektu, tā dati regulāri atjaunosies blokā Telemetriskā informācija.

Kartē tiek attēlotas reālā laika pozīcijas visām izvēlētajām GNSS telemātiskajām iekārtām, kuras, atbilstoši parametram "Rādīt datus par pēdējām" 24 stundām līdz 1 minūtei, ir bijušas aktīvas. Datu aktualitātes indikatora rādījums strauji samazinās , palielinoties laika intervālam, kad pēdējo reizi serveris saņēmis mērījumu datus. Vecāki dati ir pieejami attiecīgās iekārtas arhīvā .
Novērojamajām iekārtām varam ieslēgt vai atslēgt individuālo mērījumu punktu rādīšanu uz kartes.

Karti pēc vajadzības iespējams iecentrēt uz citu ģeogrāfisko stāvokli, pietuvināt [+] vai attālināt [-], mainīt tās tipu - karte, satelīts u.c. Izmēģiniet arī GoogleMaps virtuālo foto realitāti, pārvelkot cilvēciņa siluetu no kartes kreisās augšējās puses uz apsekoto vietu.

Papildus tagad pieejama arī noderīga aktuālā informācija no kuģniecības un aviācijas radariem, kā arī objektam tuvākās meteoroloģiskās stacijas mērijumu dati un laikapstākļu nākotnes prognozes.

Novero.LV atbalsta daudzu dažādu pārdošanā pieejamo GPS trakeru izmantošanu, tai skaitā maksas un bezmaksas telefona lietojumprogrammas, kuras vienkārši iespējams pieslēgt sistēmai sadaļā Pievienot jaunu GNSS / GPS iekārtu. Pēc tam GNSS iekārtas saimnieks vai menedžeri visus ievadītos parametrus var mainīt attiecīgajā konfigurāciju sadaļā . Lietotājam ar novērotāja tiesībām attiecīgās iekārtas konfigurēšana ir aizliegta. Konfigurējot Lietotāju atļaujas, telematiskās iekārtas datus iespējams padarīt publiskus visiem interneta lietotājiem.

Par datu drošību: telemetriskās informācijas dati ir pieejami tikai Jūsu noteiktiem autorizētiem sistēmas lietotājiem.

Lai saņemtu sistēmas automātiskās trauksmes un drošības brīdinājumu ziņas, neaizmirstiet ievadīt attiecīgo e-pastu konfigurācijas sadaļā eZiņojumu sistēma.

* Ievērojiet * Šo Lietošanas pamācību iespējams atslēgt, rediģējot savu lietotāja profila apakšsadaļu Bloku konfigurācija.