Konkurss "Kosmiskās tehnoloģijas ap mums - 2012"

Latvijas skolu 1.-9. klašu skolēniem un klašu grupām
„Kosmiskās tehnoloģijas ap mums – 2012”

Moderno kosmisko tehnoloģiju praktisko pielietojumu uzņēmums sia "IT Observer" projekta NOVERO.lv ietvaros vispārēji izglītojošo un specializēto skolu 1.-9. klašu grupām un individuāli skolēniem rīko attēlu konkursu "Kosmiskās tehnoloģijas ap mums - 2012". Konkurss tiek rīkots ar mērķi popularizēt pamatskolas skolēnu interesi par mūsdienu modernajām kosmiskajām tehnoloģijām un veicināt jauniešu pievēršanos padziļinātai dabaszinību apgūšanai. Kā uzdevums skolēniem tiek dots reālistiski mākslinieciska attēla izveidošana foto vai jebkurā vizuālās mākslas (zīmuļu, grafikas, akvareļu, guašu, aplikāciju, datorgrafikas u.tml.) tehnikas izpildījumā A4 formātā.

Konkursa žūrija visus iesūtītos darbus izskatīs gan individuāli, gan arī uzskaitīs un izvērtēs arī klašu grupās. Vērtējot darbus tiks ņemts vērā gan žūrijas, gan publikas balsojums. Balvās individuālajiem konkursa uzvarētājiem - reālā laika GPS telemātiskās novērošanas iekārtas, kā arī NOVERO.lv pakalpojumu abonementi gadam; aktīvākajām uzvarētāju klasēm - iespēja izcīnīt profesionāla astronoma lekciju skolā "Modernā kosmosa izpēte", un katrs klases skolēns un to skolotājs saņems sertifikātu par lekcijas noklausīšanos.

Darbu iesniegšanas pēdējais termiņš tiek pagarināts līdz 2012. gada 31.maijam. Žūrija darbu vērtēšanā ņems vērā gan saturisko ideju, gan māksliniecisko izpildījumu, gan autoru vecumu (klasi). Nepieciešamības gadījumā attēla zinātniskā vai fantastiskā ideja var žūrijai tikt papildus paskaidrota ar klātpievienotu tekstu.

Iesūtot darbus, jānorāda autora vārds uzvārds, skola, klase (vēlams arī kopējais skolēnu skaits klasē) un kontaktinformācija (e-pasts, telefons vai pasta adrese). Darbus iespējams iesniegt elektroniski uz e-pasta adresi konkursam@novero.lv (ieteicamā oriģinālā attēla izšķirtspēja ir vismaz 300 dpi jeb apmēram 2475×3525 punkti) vai arī sūtot uz pasta adresi: IT Observer NOVERO.lv konkursam, Nīcgales ielā 3, Rīgā, LV-1035.
Iesūtītie darbi autoriem netiek atgriezti.

Konkursa darbu iesūtīšana ir beigusies. NOVERO.lv pateicas visiem, kas atsūtījuši mums savus mākslas darbus! Priekšā vēl žūrijas darbs, kas izvēlēsies pašus labākos. Uzvarētāji tiks publiskoti NOVERO.lv portālā, kā arī mēs sazināsimies ar viņiem personiski, lai vienotos par balvu saņemšanu.

Balvas nodrošina un konkursu atbalsta: