Konkurss

Latvijas skolu 1.-9. klašu skolēniem un klašu grupām
„Kosmiskās tehnoloģijas ap mums – 2012”

Moderno kosmisko tehnoloģiju praktisko pielietojumu uzņēmums sia "IT Observer" projekta NOVERO.lv ietvaros vispārēji izglītojošo un specializēto skolu 1.-9. klašu grupām un individuāli skolēniem rīko attēlu konkursu "Kosmiskās tehnoloģijas ap mums - 2012". Konkurss tiek rīkots ar mērķi popularizēt pamatskolas skolēnu interesi par mūsdienu modernajām kosmiskajām tehnoloģijām un veicināt jauniešu pievēršanos padziļinātai dabaszinību apgūšanai.

Jebkuras vizuālās mākslas tehnikā izpildīto darbu iesniegšanas pēdējais termiņš tiek pagarināts līdz 2012. gada 31.maijam, nosūtot to elektroniski uz e-pasta adresi konkursam@novero.lv.
Vairāk par konkursu lasiet lapā: „Kosmiskās tehnoloģijas ap mums – 2012”.

Skolēni! Izmantojiet iespēju, lai tiktu pie vērtīgām balvām: GPS telemātikas iekārtām, Novero.lv telemātisko servisu gada abonementiem, izglītojošām populārzinātniskām lekcijām savā skolā (2012. gada rudenī, vienojoties par jūsu mācību procesā izdevīgu laiku) u.c.

Konkursa darbu iesūtīšana ir beigusies. NOVERO.lv pateicas visiem, kas atsūtījuši mums savus mākslas darbus! Priekšā vēl žūrijas darbs, kas izvēlēsies pašus labākos. Uzvarētāji tiks publiskoti NOVERO.lv portālā, kā arī mēs sazināsimies ar viņiem personiski, lai vienotos par balvu saņemšanu.

Balvas nodrošina un konkursu atbalsta: