NOVĒRO īpašie piedāvājumi

Pieslēdziet Novero.LV GNSS/GPS online reālā laika drošības un kontroles sistēmu jau tūlīt un veiciet tās novērošanu un kontroli no jebkura internetam pieslēgta datora vai mobilā tālruņa!

* Maksimāli izdevīgi * Novero.LV pakalpojumu bāzes tarifs ir neticami zems - ikmēneša maksājums tikai 5,50 € / Ls3,87.
Bet, veicot maksājumu uzreiz par gadu 60,00 € / Ls42,17, cena būs tikai 5,00 € / Ls3,51 mēnesī!
Un tas viss bez jebkādām ilgtermiņa saistībām!

Bet noslēdzot līgumu uz 1 gadu par Novero.LV pakalpojumiem ar 100% iekļautām GPRS izmaksām telemātisko datu pārraidei Latvijā, gadā samaksāsiet tikai 69 € / Ls48,49, kas sastāda summu tikai 5.75 € / Ls4,04 mēnesī!

Novero.LV piedāvā ļoti izdevīgu pakalpojumu izmantošanu ārzemēs, piemaksājot tikai attiecīgās sakaru izmaksas.

* Ievērojiet * Novero.LV nepārtraukti uzlabo un cenšas piedāvāt tikai vislabākos kvalitātes/cenas rādītāja satelītnavigācijas datu produktus. Daudzas mūsu piedāvātās atlaides summējas! Tas ļauj Jums izmantot augstas kvalitātes pakalpojumus un arī ietaupīt līdzekļus. Meklējiet Novero.LV lapās apzīmējumu "NOVĒRO izdevīgi" pie akcijām un piedāvājumiem, kuru atlaides summējas:

Privātpersonām

Īpašā 20% atlaide maksas pamatsummai turpinās arī 2020. gadā

NOVERO.lv ciena savus pastāvīgos klientus, piedāvājot lojalitātes programmas priekšrocības, taču vienlaicīgi mums tālākai izaugsmei svarīga ir arī jaunu klientu piesaiste, tāpēc visiem saviem gan esošiem, gan jauniem 2020. gada klientiem dāvinām 20% atlaidi Novero.LV portāla pamatpakalpojumu izmantošanai visa gada garumā!
Īpašās akcijas ietvaros, piemērojot 20% atlaidi šobrīd noteiktajai standarta mēneša 5 LVL (7.11 EUR) pamatsummai, arī visu 2020. gadu pakalpojumu maksa sastādīs tikai 4 LVL (5.69 EUR) mēnesī.
NOVĒRO novēl Jums veiksmīgu 2020. gadu!

* Uzmanību * Tiem Novero.LV klientiem, kas jau veikuši priekšapmaksu par 2020. gada mēnešiem, dāvinātā atlaide tika automātiski ieskaitīta kā avansa maksājums nākamajam maksāšanas periodam. Ceram, ka šis mūsu sarūpētais Jaungada pārsteigums Jūs patiesi iepriecinās!

Gada atlaide

Veicot pakalpojuma priekšapmaksu par vienu gadu, Jums tiek piešķirta atlaide 1/12 apmērā, t.i. 1 mēnesis par brīvu. Veiciet maksājumu tikai par 11 mēnešu summu, maksājuma uzdevumā norādiet termiņu - 1 gads, un pilnvērtīgi lietojiet visus Novero.LV pieejamos maksas pakalpojumus 12 mēnešus.

Papildus Jūs turpiniet saņemt arī atlaides atbilstoši savam klientu lojalitātes programmas statusam, kā arī izmantot speciāli izstrādātās ģimenes pakas priekšrocības. Tas ir izdevīgi!

Ģimenes paka

Privātpersonai pieslēdzot divas pilna apjoma GPS telemātikas novērošanas iekārtas - trešās iekārtas pieslēgšana par brīvu. Šis piedāvājums īpaši izstrādāts ģimeņu atbalstam, piemēram, vēlaties lai Novero.LV sistēmu izmanto Jūsu 3 bērni - tad Jums jāmaksā tikai par diviem. Jeb vēlaties uzraudzīt abus savus pusaudžus un uzlabot sava auto signalizāciju ar attālinātās kontroles sistēmu (atkarībā no GPS telemātikas iekārtas modeļa iespējama arī attālinātā pretaizdzīšanas kontrole ar iekšdedzes dzinēja apstādināšanas funkciju - Jūsu apdrošinātājs to novērtēs). Jeb vēlaties vienlaicīgi uzraudzīt savu skolnieku, auto un parūpēties par kādu no saviem vecākiem, vai varbūt Jūsu diviem bērniem ir uzraugāms mīlulis suns - izvēle ir pilnībā Jūsu. Galvenais, Jūs maksājiet tikai par 2 no 3 telemātikas iekārtu pakalpojumiem, kuras vienlaicīgi pilnā apjomā pieslēdziet Novero.LV sistēmai.

Lojalitātes programma

Attīstoties tehnoloģijām mēs spējam Jums piedāvāt pakalpojumu par arvien zemākām izmaksām. Mēs novērtējam Jūsu uzticību mums - tāpēc, kļūstot par mūsu pastāvīgo klientu, Jūs automātiski esiet iesaistījušies NOVERO.lv lojalitātes programmā.
Jo ilgāku laiku lietojiet Novero.LV, jo lielākas atlaides saņemiet!
Ja esiet Novero.LV nepārtraukts maksas klients vairāk kā
1 gadu - saņemiet 1% atlaidi,
3 gadus - saņemiet 3% atlaidi,
5 gadus - saņemiet 5% atlaidi un iegūstiet sudraba klienta statusu,
7 gadus - saņemiet 7% atlaidi,
10 gadus - saņemiet 10% atlaidi vai iegūstiet zelta klienta statusu.

Klientu lojalitātes programma ir spēkā arī Ģimenes pakas lietotājiem, tādējādi vēl papildus samazinot ģimeņu izdevumus.

* Ievērojiet * Lojalitātes programmas nosacījumi var tikt, iepriekš brīdinot, mainīti, bet vienmēr mēs cenšamies iespēju robežās samazināt Novero.LV klientu izmaksas, jo mēs zinām kā izmantot tehnoloģiju attīstību praktiski!

Juridiskām personām

Juridiskām personām mēs piedāvājām ievērojamas daudzuma atlaides, kā arī piedāvājam slēgt īpašus līgumus, pielāgojot sistēmas darbību individuālām klienta vajadzībām. Iespējama bezmaksas sistēmas izmēģināšana.

 

Gada atlaide

Veicot pakalpojuma priekšapmaksu par vienu gadu, juridiskām personām tiek piešķirta atlaide 1/12 apmērā, t.i. viens mēnesis par brīvu.

 

Akcija arī 2020.gada atlaide 20% apmērā

Rūpīgi izvērtējot savas iespējas palielināt pakalpojuma pieejamību, arī juridiskiem klientiem esam sarūpējuši patīkamu pārsteigumu 22020. gadā - pamatpakalpojuma maksas samazinājumu par 20%. Šī akcija šobrīd turpinās un ir spēkā veicot jebkuru pakalpojumu priekšapmaksu par jebkuru 2020. gada periodu.Īpašās akcijas ietvaros, piemērojot 20% atlaidi šobrīd noteiktajai pakalpojumu standarta mēneša 5 LVL (7.11 EUR) pamatsummai, visu 2020. gadu pakalpojumu maksa juridiskām personām sastādīs tikai 4 LVL (5.69 EUR) mēnesī.
Esam pārliecināti, ka mūsu partnerības modelis ļaus Jums palielināt sava biznesa izaugsmi!