NOVĒRO Special Offers

Pirmie 10 iemesli kāpēc izvēlēties Novero.lv pakalpojumus:

 • Novero.lv komandā klientu labā strādā kosmisko zinātņu, elektronikas un IT profesionāļi;
 • Novero.lv piedāvā progresīvo lieto to, par ko ir samaksāts konceptu - bez nekādām papildus saistībām;
 • Novero.lv aktīvi turpina uzlabot Jums sniegtos globālās navigācijas satelītu sistēmas pakalpojumus;
 • Novero.lv nodrošina augstu datu konfidencialitāti un optimāli funkcionālu sistēmas konfigurēšanu;
 • Novero.lv nodrošina 99.9% nepārtrauktu datu uzkrāšanas un apstrādes laiku;
 • Novero.lv ir radījis cenas un kvalitātes ziņā plaši pieejamus produktus;
 • Novero.lv rūpējas par saviem klientiem, piedāvājot gan bezmaksas, gan ekonomiskus pakalpojumus;
 • Novero.lv piedāvā izstrādāt īpašus klienta vajadzībām pielāgotus risinājumus;
 • Novero.lv sniedz konsultācijas optimālāko risinājumu realizācijai;
 • Novero.lv, atkarībā no pielietotās telemātiskās iekārtas un novērošanas apstākļiem, nodrošina maksimāli iespējamo mērījumu precizitāti un to analīzi.

 • Privātpersonām

  Ģimenes paka

  Pieslēdzot divas pilna apjoma GPS telemātikas novērošanas iekārtas - trešās iekārtas pieslēgšana par brīvu. Šis piedāvājums īpaši izstrādāts ģimeņu atbalstam, piemēram, vēlaties lai NOVERO.lv sistēmu izmanto Jūsu 3 bērni - tad Jums jāmaksā tikai par diviem. Jeb vēlaties uzraudzīt abus savus pusaudžus un uzlabot sava auto signalizācijas ar attālinātās kontroles sistēmu (atkarībā no GPS telemātikas iekārtas modeļa iespējama arī attālinātā pretaizdzīšans kontrole ar iekšdedzes dzinēja apstādināšanas funkciju - Jūsu apdrošinātājs to novērtēs). Jeb vēlaties uzraudzīt savu skolnieku, auto un parūpēties par kādu no saviem vecākiem, vai varbūt Jūsu diviem bērniem ir uzraugāms mīlulis suns - izvēle ir pilnībā Jūsu. Galvenais, Jūs maksājiet tikai par 2 no 3 telemātikas iekārtu pakalpojumiem, kuras vienlaicīgi pilnā apjomā pieslēdziet NOVERO.lv sistēmai.

  Lojalittātes programma

  Attīstoties tehnoloģijām mēs spējam Jums piedāvāt pakalpojumu par arvien zemākām izmaksām. Mēs novērtējam Jūsu uzticību mums - tāpēc, kļūstot par mūsu klientu, Jūs automātiski esiet iesaistījušies NOVERO.lv lojalitātes programmā. Ja esiet NOVERO.lv nepārtraukts maksas klients vairāk kā 1 gadu - saņemiet 1% atlaidi, 3 gadus - saņemiet 3% atlaidi, 5 gadus - saņemiet 5% atlaidi un iegūstiet sudraba klienta statusu, 7 gadus - saņemiet 7% atlaidi, 10 gadus - saņemiet 10% atlaidi un iegūstiet zelta klienta statusu. Klientu lojalitātes programma ir spēkā arī Ģimenes pakas lietotājiem, tādējādi vēl papildus samazinot ģimeņu izdevumus. Ievērojiet, lojalitātes programmas nosacījumi var tikt, iepriekš brīdinot, mainīti, bet vienmēr mēs cenšamies iespēju robežās samazināt NOVERO.lv klientu izmaksas, jo mēs zinām kā izmantot tehnoloģiju attīstību praktiski!

  Juridiskām personām

  Juridiskām personām mēs piedāvājām ievērojamas daudzuma atlaides, kā arī piedāvājam slēgt īpašus līgumus, pielāgojot sistēmas darbību individuālām klienta vajadzībām. Iespējama bezmaksas sistēmas izmēģināšana.