Par NOVĒRO projektu

Daudzu gadu garumā NOVĒRO projekta komandas biedri ir uzkrājuši zināšanas par kosmiskajām tehnoloģijām, strādājot dažādos projektos Eiropas Kosmiskās aģentūras ESA dalībvalstīs. Ar mērķi pārvērst uzkrātās know-how zināšanas kvalitatīvos piezemētu cenu produktos 2010. gadā Latvijā tika uzsākts projekts NOVERO.lv un 2011. gadā dibināts uzņēmums SIA "IT Observer". Mēs ticam, ka spējam jebkuram klientam nodrošināt viskvalitatīvākos pakalpojumus par vispiezemētākajām cenām. Pārliecinieties paši, salīdzinot mūsu pakalpojumu kvalitāti un cenas ar konkurentiem!

Mūsu sasniegumu mērs ir klientu apmierinātība, izmantojot mūsu produktus. Mūsu pakalpojumi ļauj uzlabot dzīves kvalitāti un ekonomēt līdzekļus, palīdzēt kritiskās situācijās. Mēs cenšamies izmantot tehnoloģisko evolūciju, lai maksimāli samazinātu pakalpojumu cenas. Mēs cienām uzticību, piedāvājot pastāvīgiem NOVERO.lv klientiem lojalitātes bonusu programmu.

Mūsu misija ir izglītot sabiedrību, piedāvājot ikdienā aktīvi praktiskām vajadzībām izmantojamu kosmisko tehnoloģiju pakalpojumus. Ievērojiet, daļa no NOVERO.lv piedāvātajiem pakalpojumiem atšķirībā no daudziem komerciāliem konkurentiem tiek sniegta pilnīgi bezmaksas. Mūsu piedāvātās tehnoloģijas, piemēram, ļauj izvairīties no pazudušu bērnu vai purvā noklīdušu ogotāju problēmām. NOVĒRO tehnoloģijas spēj sniegt palīdzību tieši tur, kur tas ir vajadzīgs un tieši tad, kad tas ir vajadzīgs.